Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
2211241
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Prodejce Jiří Fail na Bazos.cz nabízí mnoho titulů na CD, LP, knih, dekorací a dalších předmětů pod záštitou CD/LP bazaru Plzeň. Bylo domluveno odeslání několika CD, DVD, knihy a LP za celkovou cenu 1 890,- Kč včetně poštovného. Komunikace probíhala zcela bez problému, zboží však dodnes neodesláno, a to i přes několikeré upomínání a opětovné sliby prodejce o odeslání. Po výzvě o vrácení peněz na účet přestal komunikovat již zcela.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 14. 04. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Andrea Prokopová k bankovnímu účtu: 193588778/0600


user picture
Honza 18. 02. 2024

I já jsem byl okraden, již to bude skoro dva roky, jednalo se o částku 2000 Kč. Prodejce stále komunikuje, žádné zboží ale dosud neodeslal, peníze nevrátil.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.