Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pan se prezentoval jako Pavel Skalník, Bezručova 683, 51101 Turnov. Nabízel hodinky Garmin Fenix 6x Pro. Požadoval část platby předem, kterou jsem mu zaslal. Poté tvrdil, že balík odeslal přes českou poštu. Ale když jsem požadoval číslo zásilky, přišly výmluvy. Na každou zprávu ihned reagoval zavoláním zpět a v telefonu působil velmi důvěryhodně. Bohužel vše byla lež. Když balík po pár dnech nedorazil, ozval se, že mu balík česká pošta vrací, že je poškozený a že mi pošle peníze zpět. To se samozřejmě nestalo. Dvakrát tvrdil, že peníze odeslal, ale byla to lež.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 14. 04. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Ladislava Skalníková k bankovnímu účtu: 1796848019/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.