Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Měla jsem inzerát na Bazoši, že sháním podsedlovou dečku pro koně. Paní mě nabídla a poslala fotku. Požádala jsem ještě o druhou stranu dečky a také poslala, pak jsem se ještě ptala na výplně a i zde mi odpověděla. Ale od začátku se mi na komunikaci něco nezdálo, bylo v ní hodně překlepů. Paní - údajně Petra Macková - chtěla peníze předem na účet. Řekla jsem, že bych to chtěla na dobírku a ona nejdřív chtěla 500 kč zálohu. Pak jsme se domluvili jen na 200 kč za poštovné. Ještě jsem se ptala odkud je a pak jsem opravdu vygooglila paní tohoto jména v okolí bydliště v nějakém sportovním článku, že jela závod na kole. Tak jsem si říkala ok, asi existuje a už jsem jí málem těch 200 poslala. Ale pořád mi to vrtalo a tak jsem si vygoolila, jak nenaletět. A na zíkladě článku jsem jí poprosila ještě o foto těch výplní a ona na to, že už to má zabalené. Když jsem chtěla foto balíčku a části její občanky, tak přestala reagovat - předtím psala i ve 3 hod v noci a reagovala okamžitě. Tak jsem jí napsala, že jí nahládím jako podvod a ona ještě drze: "Prosím????? Jen za to že jsem se hned nemohla ozvat?!" A pak už nic... Jsem ráda, že jsem nepřišla ani o těch 200 Kč. A za pár dní mi na stejný inzerát přišla podobná nabídka. Obě cenově "velmi výhodné", takže i to je podezřelé. Tak doporučuju opatrnost!!!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.