Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
POPIS PODVODU
Paní nabízela ke koupi Iphone 12 za 5500kč. Porfil na FB po jménem: Zdeňka Zdenni okres Praha. Telefon prodávala z důvodu nevyužití, pouze prý vyzkoušený, nový. Platba proběhla v pořádku a peníze přišly. Ještě ten den slíbila, že telefon odešle. Následující den pouze po mém urgování mi oznámila, že chce její přítel za telefon doposlat 2000kč, protože evidentně telefon prodala pod cenou. Řekla jsem, že nic doplácet nebudu a ať mi vrátí peníze, protože mi žádné potvrzení o odeslání balíčku nepřišlo. Paní se začala vymlouvat, ale jak, když jej včera poslala atd ... Následující den přestala komunikovat, zmizel její FB profil (zablokovala si mě) její telefonní číslo zvoní, ale nikdo jej nikdy nevezme. Tento podvod se stal v únoru, bylo podané trestní oznámení a se mnou je tam dalších 10+ lidí z celé ČR. Dle slov PČR je paní od Plzeňska a nyní se bude tento přestupek posuzovat jako trestný čin. Počkám si ale prý ještě dlouho, než mě PČR kontaktuje a řekne více ...
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
S-L 17. 04. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: 111222336547889 - Bruntál, 5500,-


user picture
S-L 17. 04. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Michaela Tóthová k bankovnímu účtu: 123-9425760217/0100

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.