Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
POPIS PODVODU
Pán prodával Apple Pencil + SmartKeyboard k iPadu... Nyní už vím, že to byla podezřelá cena (ale odůvodnil to tím, že věci nemůže udat a chce je mít prodané co nejrychleji). Měl být z Nového Jičína, takže jsem nemohla trvat na osobním převzetí. Komunikoval svižně, rozepisoval se, působil velmi seriózně. Ještě si stěžoval, že má špatnou zkušenost s prodáváním přes bazar na dobírku, že se mu to vrací!!!!!! Nicméně po poslání částky nekomunikuje. Jak jinak. Takže už nikdy více přes bazoš!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
P.O. 9. 09. 2021

přidal/a číslo účtu: 1191275019/2700, email: [email protected]


user picture
P.O. 9. 09. 2021

Stejná historka - pán nabízel Apple Pencil, vnucoval SmartKeyboard, který jsem naštěstí nevzal, takze jsem v mínusu jen za Apple Pencil. Nereaguje.


user picture
Jana Šimonová 25. 06. 2023

přidal/a číslo účtu: 325155828/0300, telefonní číslo: 776243325


user picture
David David 9. 07. 2023

přidal/a telefonní číslo: 776243325, email: [email protected]

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.