Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupovala jsem kapky Lumigan, osoba nechtěla přistoupit na platbu na dobírku. Peníze dostala obratem, 14 dnu se vymlouvala na kovid a horečky, pak napsala, že zboží odešle a ať ji pošlu peníze, to jsem se vztekla, tak mi napsala, že si mě spletla s jinou zákazníci a že zboží odesila, další týden se nic nedělo, podala jsem trestní oznámení na policii a vyzvala ať vrátí peníze nebo posle zboží. Drze odpověděla ať dělám co uznám za vhodné, že zboží odeslala. Když jsem po ní chtěla číslo zásilky, napsala, že ho má na postovni kartě. Na odpověď, že tedy vidí, kde je zásilka později reagovala s tím, že kapky ležely na poště a už to řeší a dala to do pořádku. Kapky do dnešního dne nemám.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.