Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
KuchtaNikolas
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Inzerát na Bazoši pod jménem Viktorie 37810 Jindřichův Hradec prodávala Sbírka dinosaurů.Hodně si s nima děti hrály.Ale jsou nezničení. Cena za všechny 500,-Vyklízíme pokojíčky koukněte i na další vyřazené hračky. Ted už inzerát není k nalezení Od 6.4.23 jsme měli emailovou konverzaci vše probíhalo v pořádku.Pro jistotu jsem požádala o více fotek které poslala a tak jsem uvěřila. Poslala jsem peníze i se zásilkovnym a když jsem seoptala zda peníze dostala odepsala ano pošlu v úterý 18.4.23 a od té doby žádná zpráva ani nereaguje na mé dotazy. Požádala jsem tedy o vrácení peněz a zase bez reakce. Dnes zadávám sem a chystám se na policii pokud je někdo kdo naletěl prosím přidejte se k trestnímu oznámení také
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 21. 04. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: smazáno k bankovnímu účtu: smazáno

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.