Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvodník pod jménem PETRA KUČEROVSKÁ, na bazoši nabízí dražší Lego sety (Bradavický hrad, Harry Potter kolekce, Creator Coloseum, Technik, a další). Jako lokality uvádí Liberec, Tachov nebo Louny. Komunikace proběhla normálně, osoba slíbila odeslání Bradavického hradu ještě ten den, po zaplacení se ale již neozvala, číslo je stále aktivní, inzeráty také, tak pozor! Trestní oznámení podáme a také v řešení s bankou.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:

Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Simona 7. 09. 2021

Ondreji, jde o známou podvodnici Nikola Urbanová, připojte se k hromadnemu trestnímu řízení. Pro více info mne kontaktujte na emailu adamonka zavináč gmail com


user picture
Simona 7. 09. 2021

přidal číslo a místo hromadného trestního oznámení: KRPC-5549/TČ-2021-020381 - Policie ČR, OHK SKPV JINDŘICHŮV HRADEC, 10000,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.