Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dagmar K.=podvodnice z Bazoše Nabízí značkove parfémy,jakmile odpovíte,je milá až běda,po zaplacení peněz na účet předem okamžitě fotku inzerátu,na který jste odpovídali vymění za úplně jinou. Aby se celá věc jevila,že jste vlastně odpověděla na inzerát s bezcennou kosmetikou a posílá co je na fotce.Ja odpověděla a zakoupila sadu od Lancome a po zaplacení se inzerát s tím stejnym číslem změnil na inzerát s levnou kosmetikou a za šílenou cenu. Nevím jak tohle dělá a že ji to na Bazoš prochází,ale pak jak rozkliknete původní odkaz s její nabídkou,už se jmenuje jinak a bydlí jinde.Je na ni již podáno trestní oznámení a její IP adresa je už také známa. Údajně je už trestné stíhána za různé podvody.Bacha na ni
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Zdeňka 21. 04. 2023

přidal/a číslo účtu: 1001060229/3050

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.