Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodával telefon Iphone 13 mini za 9500kc. Peníze poslány na účet ale nic neposlal.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Hana 25. 04. 2023

Stejná situace jako u Pepy. Telefon iPhone 13 mini za 9500Kč, Peníze poslány na stejný účet, od té doby bez komunikace. Zítra jsem objednaná na policii k podání trestní oznámení.


user picture
Tomáš 25. 07. 2023

Dobrý den, jak jste dopadli? Bohužel stejná situace. Iphone 13 mini, cena 9500Kč. Mění jména, telefonní čísla a sem tam i fotky, ale styl inzerátu stále stejný. Telefony má věčně vypnuté. Dokonce jsem stejné fotky našel i na Marketplace. Podvodník v tom stále pokračuje a nedělá to dle mého úplně v malém.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.