Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
POPIS PODVODU
Karel Dlouhý,ozval se přes messenger,má profil na fb. Sháněla jsem těžko sehnatelnou nabíječku na vysavač.Komunikace probíhala srandartně,dokonce mi nabíječku i vyfotil.Nabijecku nutně potřebuji,proto jsem hned zaplatila. Zaujaly mě jeho otázky,zda pošlu platbu rychle apod.Níže uvedeno: Poslat prosím jako okamžitou platbu. Po odeslání pošlete potvrzení o platbě a děkuji za údaje k zaslání. Budete posílat platbu obratem i s údaji? Vy jste nedávala okamžitou platbu? Vy jste dávala okamžitou platbu? Pak už nereagoval a nic neposlal
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jana 25. 04. 2023

Zatím mám č.spisovny PID-EM-2023/543004

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.