Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Nabízela na facebookové diskuzi vyprodaného koncertu Tenacious D pod jménem Kateřina Krausová 3 lístky k prodeji, profil matky s malým dítětem a fotky ze svatby v kostele, údajně se pohybuje Kladno-Ústí n. L. Po zkontaktování do zprávy reagovala okamžitě česky s dobrou gramatikou, bez problému vysvětlila proces převodu lístku pro jeho originalitu. Po zaslání peněz si nezobrazila žádnou další zprávu ode mne a na druhý den profil zrušila.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Veronika 10. 05. 2023

Také jsem byla podvedena naprosto stejným způsobem, ale jednalo se o lístky na koncert Maneskin. Celková částka 3.000 Kč.


user picture
Veronika Krátká 10. 05. 2023

přidal/a číslo účtu: 2588701017/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.