Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupovala jsem IPL Philips Lumea epilátor již dost používaný a po záruce. Paní celkem milá, komunikativní a odpovídala nenuceně a přidala i osobní zkušenost. Na platbu nijak nespěchala, ale po zaplacení sice i konverzace nadále probíhala, ale vůbec nedávala vědět, zda přišly peníze, jestli jede na Zásilkovnu atd... Po 24 hodinách jsem se jí ptala, co se děje - opět mile a nenuceně se omlouvala, že měla nějaké zařizování a nestihla podat zásilku. Další den opět nic a když jsem jí psala, tak už žádná odpověď a když jsem chtěla najít profil a zda zboží nadále inzeruje, tak jsem zjistila, že si mě buď zablokovala či profil úplně zrušila...
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.