Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Paní se vydavá pod jmenem Nikola Rapaškova .prodava odrazedlo Funny.Mamka odeslala penize okamzitou platbou,jak pani chtela..od te doby vymluvy a ted nereaguje .zkousela jsem pani napsat i ja..a pani odrazedlo prodava vesele dal
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Kateřina Skřivanová 4. 05. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Nikola Rapašková k bankovnímu účtu: 2002543665/2010


user picture
Kateřina Skřivanová 4. 05. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: 1 - Facebook, 480,-


user picture
Barbora 6. 06. 2023

Nikole Rapaškové jsem odeslala 400Kc na ucet 2380044003/5500 . Prodava odrazedlo Funny. Od te doby nekomunikuje. Chtela po me zadat okamzitou platbu, pry jde rano do skolky a odrazedlo odesle. Zaplatila jsem i zasilkovnu a poslala ji kod. Odrazedlo prodava dal.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.