Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Majitel účtu je Ladislav Lavu, má ještě .jeden profil Kate Monte,prodává kde co včetně domácí vodárny. Fotka byla reálná,komunikace v pohodě včetně spisovné češtiny, zaslaná záloha a konec komunikace.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 28. 04. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Ladislav Lavu k bankovnímu účtu: 1699483003/5500


user picture
Petr Stoll 8. 05. 2023

Dobrý den, na uvedený bankovní účet jsem poslal částku 200 Kč (dopravné), a majitel úctu se již neozval.


user picture
Tomáš 9. 05. 2023

Já poslal 500,není to sice životně velká částka ale už mám těch loupežníků plné zuby. Hned jak to půjde nahlásim to patrně na PČR. Teď jsem ještě nějakou dobu mimo ČR.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.