Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nabízím inzerát na sBazaru. Toto číslo s falešnou identitou Věry P Křížové mne kontaktovalo přes aplikaci whatsup, že má zájem. Jednoduchá komunikace v češtině, při složitější komunikaci z mé strany používá lámanou češtinu. Nabízím mu možnost osobního vyzvednutí. Kontakt se vymlouvá na samo-izolaci c-19 a nabízí údajného "sbazar kurýra" nebo poštu. O tomto podvodném jednání nedávno informoval i samotný portál sbazar, ale přesto se najdou podvodníci jako tento, kteří to zkouší dál. Po upozornění na podvod a případnému nahlášení na PČR kontakt odepíše azbukou, překladač mi to přeloží jako nadávky a výhružky zabitím mne i celé rodiny. Doporučuji opatrný postup a dál nekomunikovat, zablokovat, nahlásit.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.