Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Jméno protiuctu je Zdena Sopková Kontaktoval mě na fb market place účet se jménem Pavel Pavel, gramatika a čeština na úrovni prváka, po poslání domluvené částky požadoval více, nakonec nic neposlal a hodil mě do bloku
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 2. 05. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Zdenka Sopkova k bankovnímu účtu: 315745330/0300


user picture
Klára Kowalová 3. 05. 2023

Slečna / Paní Zdeňka Sopková. Na Facebooku vystupuje pod jménem Pavel Pavel, přestane komunikovat jakmile se ji připíšou peníze na účet, za zboží, které poptáváte, ale reálně žádné neexistuje. Podvodnice. Nechala si poslat peníze na č.u 258417276/0600

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.