Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
189198744
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na Sbazaru nabízí telefon Xiaomi Redmi 10 4GB/64GB šedý za 1650,-Kč, nový. Cena je nepatrně nižší než je obvyklá. Nechá si poslat peníze na účet a od té doby NIC. Telefon stále dále nabízí a inkasuje peníze. Vím o dalším podvedeném zájemci, kterému se podařilo vylákat i adresu podvodníka s tím, že nemá bankovní účet a peníze pošle poštovní poukázkou na jeho účet. Identifikace podvodníka je: Filip Hauptmann, Husova 635, Jičín 506 01. Pro policii sbírám další podvedené. Pokud se to týká i vás, pište na: [email protected].
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 3. 05. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Filip Hauptmann k bankovnímu účtu: 311189437/0300


user picture
Ing. Jiří Volek 4. 05. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPM-65967/PŘ-2023-141216 - Prostějov, 1715,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.