Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Josef Fiřt, prodej her na Facebooku ve skupine Nintendo Switch
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Z 6. 05. 2023

Myslím že mám co dočinění se stejným člověkem. Na portálu bazos.cz prodával hry. Jednu jsem si od něj chtěl zakoupit. Zvolil jsem bohužel platbu předem na účet a od té doby se už neozval. Myslím si že používá více účtu. Kdyby měl někdo podobné zkušenosti tak ať dá určitě vědět. Podáme na něj trestní oznámení.


user picture
Z 6. 05. 2023

přidal/a číslo účtu: 1931748003/5500, email: [email protected]


user picture
Jan 9. 05. 2023

Dobrý den, jsem na tom úplně stejně. Peníze jsem zaslal na účet 1931748003/5500. Od té doby bez reakce. Ja to měl za 940 Kč. Pokud by to dalo byl bych pro podat trestní oznámení.


user picture
Admin 12. 05. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Zdeněk Ondruška k bankovnímu účtu: 1931748003/5500


user picture
Jan 12. 05. 2023

Dobrý den, mohu vědět jak bylo jméno zjištěno? Kdyby bylo k dispozici ještě alespoň město.... Děkuji za reakci.


user picture
Z 16. 05. 2023

Tak jsem zjistil že je mnohem více podvedených. Hledejte zde: https://podvodnabazaru.cz/post/show?postId=6168 A dnes jsem podal elektronicky trestní oznámení.


user picture
Tereza Kolská 30. 05. 2023

Nemohli by jste mi prosím napsat na [email protected]? Mohli bychom si povyměňovat víc údajů. Už proti němu je vedený trestní oznámení od prosince. Máme s dalšími založený spis, můžeme to všechno spojit.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.