Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Paní Jarka Jarulinka inzeruje domácí přírodní kosmetiku. V každé skupině jí někdo doporučoval, tak jsem objednala. Platba předem na účet, poté komunikace, kdy zašle balíček. Pořád hromada výmluv, poté že se balík vrátil. Sledovací číslo balíku nikde. Po nějaké době balík tedy přišel, ovšem přišlo uplně něco jiného, než co jsem si objednala a za mnohem menší hodnotu. Krémy vypadají jak nivea s namíchaným bordelem, krémy jsou v zavařovačce a na nich je fixou napsán název. Žádné složení, šarže, expirace. Balík neobsahoval ani fakturu, fakturu Jarka na žádost o zaslání, nezaslala a poté si mě zablokovala.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:

Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Kristýna 4. 05. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Ivana Brabencová k bankovnímu účtu: 2157642035/3030


user picture
Kristýna 4. 05. 2023

přidal číslo a místo hromadného trestního oznámení: KRPS-113215-1/ČJ-2023-011471-HUS - Praha venkov - JIH, 5,-


user picture
Aneta Konečná 8. 07. 2023

Já jsem mamince, která nemá Facebook 10.4 objednala její SOS sadu. 11.4 ji moje maminka zaplatila a od té doby nic. Nejdřív jsme čekali 20 dnů, které měly být vyhrazeny na výrobu krémů. Po měsíci už jsme se postupně začaly pidit po tom, kde krémy jsou. Musela jsem komunikovat se třemi asistentkami, než jsem se dostala k paní Jarce. Ta mi řekla, že má nějaké problémy a že my ještě ten den posle peníze na účet. Napsala jsem ji, že jestli má ty kremy, že bych chtěla radši ty. Na to napsala, že jsme úžasné a že posle peníze zpět a krémy jako omluvu za komplikace. Neudela ani jedno. Už nekomunikuje, peníze nám stále nevratila a nedá se jí nikde kontaktovat. Prisli jsme asi o 700, což je zanedbatelné, ale nechtěla bych, aby se napálil i někdo jiný :)


user picture
Katty 25. 08. 2023

Výrobky prohlášeny za nebezpečné. https://www.mzcr.cz/nebezpecne_vyrobky/prodejce-jaroslava-svobodova-usti-nad-labem/

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.