Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Paní (Mia Pokorná) na Marketplace nabízí kolo woom 16 (3) s tím, že jej již nevyužijí a se zasláním přes ppl. Stručně, ale operativně komunikuje. Požaduje zaslání běžných údajů pro doručení. Požadovala pro převod okamžitou platbu a informaci, kdy bude platba zadána, neboť sdílí účet s otcem, který má odjet na pracovní cestu (aby mu to stačila říct) a slíbila, že hned první prac. den po prodlouženém víkendu zajistí odeslání kola, bude posílat více balíků. Po zaplacení poděkovala, více již nekomunikuje a kolo dále nabízí k prodeji.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Dana 11. 05. 2023

Paní nabízela kávovar přesně stejné jednání poslat platbu at může poslat balíčky a dál nekomunikuje účet zrušen


user picture
Admin 12. 05. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Michal Karchnak k bankovnímu účtu: 300934710/0300


user picture
Otro 29. 05. 2023

Kolo Woom 3 16" stale nabizi za 4500,- pozaduje platbu v hotovosti predem, pry posle pres PPL. Cislo uctu na ktery chtela poslat penize: 108880249/2250


user picture
Otro 29. 05. 2023

přidal/a číslo účtu: 108880249/2250


user picture
Michal Karchnak 12. 07. 2023

Dobrý den, Majitel účtu 300934710/0300 je můj osobní účet, a jmenuji se Michal Karchnak k žádnému takovému ani jinému podvodu jsem se nedopustil. Maximálně si nějaká osoba nechala přeposlat peníze na můj osobní účet... Opět někdo zkouší špínit a házet svoji špínu a svědomí na druhé nic víc! Ubohý.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.