Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Bohužel jsem naletěla na facebooku bazar která paní prodávala nábytek ikea kalax 5x5 po mě chtěla částku 950 kč zálohu a že přijedou v sobotu čekala jsem ani nepřijeli ani ta paní a telefon nereagovala ani neodpověděla.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Monika Krajňáková 6. 05. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Klára Polášková k bankovnímu účtu: 8795921204/4000


user picture
Monika 7. 05. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPA-160587-1 - Praha 4, 950,-


user picture
Petra Mizerová 16. 05. 2023

Také jsem naletěla stejně jako paní, co podala toto trestné oznámení. Jednalo se také o facebook bazar (marketplace), kde paní prodává nábytek ikea - konkrétně kallax 5x5. Vzhledem k tomu, že nejsem z Prahy musela jsem si zařídit odvoz, a aby mě skříň paní rezervovala požadovala zálohu (částku 950 Kč). Když jsem se však chystala skříň vyzvednout veškerá komunikace skončila a dodnes paní nereaguje.


user picture
Gabriela Lisacová 27. 05. 2023

přidal/a číslo účtu: 2600195111/5800

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.