Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupovala jsem pingpongový stůl. Dostala jsem nabídku jako ze Šumperku. Když jsem váhala kvůli vzdálenosti, nabídl mi nejprve, že se zeptá kamaráda, kolik by doprava stála a následně její zprostředkování přes kamaráda z firmy Top Trans. Přistoupila jsem na zaplacení 1.500 předem za dopravu. Přišlo mi to fér. Komunikace přes WhatsApp vypadala přátelská a upřímná. V poslední zprávě potvrdil příjem peněz a požádal o adresu, na které má stůl doručit. Potom už na žádnou zprávu nereagoval, telefon nezvedal.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 10. 05. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Dana Astalošová k bankovnímu účtu: 1016592359/0600


user picture
Pavel 10. 05. 2023

Taky mě kontaktovala přes whatsapp, reagovala na můj poptávkový inzerát na bazosi. Díky této stránce jsem nenaletěl. Děkuji


user picture
Lenka Borgesová 11. 05. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: PID-EM-2023/556030 - epodatelna policie ČR, 1500,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.