Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvodník se ozval přes Messanger na mou poptávku knihy pod jménem Jan Horký z Vizovic. Nabízel osobní převzetí, tak působil věrohodně. Jednalo se o dětskou knihu a cenu jsem měla sama nabídnout. Vše působilo bez problému a dohodli jsme se na ceně 200kč. Po odeslání peněz jsem mohla vidět, že účet patří panu jménem Šimon Jurtík. Knihu neodesílal, pořád výmluvy. Nicméně, zašla jsem do banky a nahlásila chybnou platbu, že jsem si spletla jedno číslo při odeslání, a zažádala jsem o informování příjemce a zažádání o navrácení platby. Banka mi sdělila, že příjemce není povinen platbu vrátit, ale pokud tak do 14ti dní od doručení výzvy neuděla, tak si mohu za poplatek 300kč vyžádat jeho kontaktní údaje, včetně adresy. Byla jsem připravena peníze obětovat, abych se dozvěděla víc o podvodníkovi. Nicméně panu Jurtíkovi jsem přes Messanger napsala, jak se věci mají a že se může těšit, až si ho najdu. To vše kvůli 200kč, ale proč ne. 🤣 No nicméně následující den (asi po 2 měsících) peníze vrátil. Asi se bál, že si vyžádám adresu. Nenechte svůj podvod jen tak 😉
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.