Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
FB - nakup herniho notebooku komunikace po telefonu, sms i fb Velice vstřícný a působí důvěryhodně. Maličko spěchá na peníze, ale zásadně netlačí. Ačkoliv je inzerován v Brně, prý je aktuálně v jiném městě (Kladně) a nechal na mě, jak chci zboží doručit včetně nabídky osobního předání (což mě ujišťovalo v tom, že nejde o podvod). Mluvili jsme po telefonu o podvodech s proplácením dopravy z polska.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 15. 05. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Nikolas Rusňák k bankovnímu účtu: 2241561027/3030


user picture
Josef 16. 05. 2023

A v čem spočívá vlastně podvod? A proč zveřejňujete e-mail Zásilkovny?


user picture
Radek 16. 05. 2023

Pan zboží neodeslal a podařilo se mu přesvědčit mě, že ano fotkou a emailem, který ve skutečnosti není z domény zásilkovny, ale email přišel z domény seznamu pod jmenem zasilkovnainfo, který se tvářil validně (bohužel po prokliku odkazu šlo o nějakou starou, stornovanou zásilku). Zboží nepřišlo, o část peněz jsem však přišel bohužel já.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.