Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
4687998770
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Inzerováno zboží na bazos.cz. Prodávající uvedl pro platbu účet Slevomatu a variabilní symbol. Platba reklamována u Slevomatu. Slevomat reklamovanou platbu nevrátí s odůvodněním, že variabilní symbol "byl propojen s dárkovou kartou v hodnotě ... Kč" a doporučí Vám kontaktovat PČR. Prý poté, co budou Policií kontaktováni, poskytnou Policii "veškeré informace k objednávce" Není mi známo, v jaké míře je bankovní účet Slevomatu využíván podvodníky (podle ostatních příspěvků nejde o ojedinělý případ). Rovněž nemám žádné informace o tom, zda Slevomat nějakým způsobem brání zneužívání svého účtu k podvodům.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.