Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na Bazosi prodavam produkt, ozval se mi na Whatsup “Denis”, ze chce produkt koupit a posila pro nej Ceskou postu, s tim poslal i dokaz na nejakou platebni branu. Od druhe vety bylo jasny, ze komunikaci preklada. Prosim nenalette, at vam nevyluxuje ucet.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
George 24. 09. 2021

https://zasilkovna-cz.3ds-ivpay.site/card/1705129878? Přes Bazoš, kde prodávám mě na whatsapp píše Denis, ale kupující se pojmenoval Bohdan Dušek, mobil: +420722630144 S touto doručovací adresou: Srní 117, Kašperské Hory, Čeština, přes Zásilkovnu. A navíc si spletl cenu, místo 6 500 Kč byl ochoten zaplatit 17 000 Kč. P O Z O R


user picture
Vladimír 26. 09. 2021

Stejný postup a stejné jméno, jako píše George, Kontakt přes whatsapp - jméno Bohdan Dušek. Přes zásilkovnu. Nic nezadávejte a pokud už tu chybu uděláte, tak okamžitě zablokovat kartu.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.