Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pán pod FB profilem s názvem Mirek Polák (profil : https://www.facebook.com/mirek.polak.144) prodával na skupinovém chatu Slavia seznamka všeho druhu dres Tomáše Holeše, natož mu odpověděla paní že má zájem a poté spolu prodej vyřídili. Poté co mu paní poslala peníze na toto uvedené bankovní číslo tak pán přestal komunikovat a dres nezaslal.. Včera prodával dres Petera Olayinky a já měl veliký zájem, bohužel co jsme se domluvili a já mu zaslal peníze tak přestal komunikovat a dres také nezaslal, peníze ani dres už neuvidíme ani jeden.. Jeho obětí jsme zatím 4 osoby, ne-li více. Zkoušel to i na další osoby které se ale nenechali a nákup dresu odmítly.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Martin Babinec 18. 05. 2023

Pán mi nabídl dres na prodej. Po vytvoření zásilky v zásilkovně a odeslání qr kodu a poslání dohodlé částky 1000,-.Pan Mirek Polák přestal odepisovat

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.