Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvod na Vinted, po zaplacení si mě prodejce zablokoval a žádná další komunikace neproběhla. Zboží nemám. Záhy stáhl všechno zboží z profilu.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Emi 19. 05. 2023

Dnes jsem naletěla na bazos.cz. Chtěla jsem něco prodat. Na inzerát se mi ozvala jakási paní Dvořák, že má o zboží zájem. No a že to mám poslat přes DPD. Já souhlasila. Ona mi poslala odkaz na pdp, já vše vyplnila a vyluxovala mi účet. Přišla jsem o 65 000. Vše jsem okamžitě hlásila na banku, zablokovala účet i banku a utíkala na policii. Dávejte si na to pozor!!!


user picture
Admin 21. 05. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jaroslav Čejka k bankovnímu účtu: 2324798011/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.