Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Také prodávám zboží na bazoši a ozval se mi někdo z tohohle čisla na whats app, že si pro zboží pošle kuryra a bla bla. Pořád to stejné. No už mám podobnou zkušenost ze srpna. Poslali mi taky odkaz, kam napsat údaje o své platební kartě. Pozor!!!! Dřív komunikovali podivnou češtinou/ruštinou/slovenštinou a psali z cizího čísla. Teď již české číslo a čeština, co se zdá být úplně normální. A pozor ještě jednou!!!! Dnes to zkusili přes nějakou sms branu (jakoby sms přišla z čísla 2563) ať napíšu email na adresu: [email protected]... tuším stejný podvod už jsem nereagovala.!!! Dávejte bacha nikam číslo karty nepište!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.