Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
POPIS PODVODU
Prodává už využité vstupenky do multikina.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
LUCA MATTEO 23. 05. 2023

Jmenuji se Luca Matteo, byla to jedna z nejlepších svátků v mém životě, protože jsem dostal svou ženu zpět během několika hodin. Četl jsem několik dobrých svědectví o doktoru Udamovi, než jsem mu zavolal, ale nevěděl jsem, jestli jsou všechny ty příběhy pravdivé, dokud jsem nezískal svou ženu zpět. Poté, co jsem získal svou ženu zpět, jsem se s pomocí Dr. Udamy naučil sdílet své svědectví se všemi na této webové stránce, že Dr. Udama je opravdu mocný kouzelník, který během několika hodin obnoví jakýkoli rozpadlý vztah nebo manželství kouzlem lásky. Neváhejte kontaktovat Dr. Udama na WhatsApp: (+27 65 897 8226) nebo mu napište na ([email protected]) a poděkujte mi později.


user picture
Petr Majer 23. 05. 2023

přidal/a telefonní číslo: 731466730, email: [email protected]


user picture
Petr Majer 23. 05. 2023

přidal/a telefonní číslo: 731466730, email: [email protected]


user picture
Admin 28. 05. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Leontýna Mládková k bankovnímu účtu: 4072381023/0800

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.