Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Badcaps Reflow Capacitor jsem objevila na Markeplace tohoto pána který prodával vázy které jsem scháněla do sbírky.Pán komunikoval,reagoval domlouvala jsem zda mě vázy podrží do výplaty.Vázy podržel stím že chce aspoň 1000kč zálohy a zbytek zaplatíme po vyplatě domluvil se i datum vše bylo ok.Pán vypadal solidní.Zbylou dohodou částku jsem vyplatila přes účet jak bylo domluveno napsal že běží na poštu a pak do práce.Napsala jsem mu že děkuji a ať mě zašle číslo zásilky na hlídání.Do večera jsem čekala a nic tak js pánovi psala a zase nic pán přestal komunikovat,reagovat a vázy prodával dál kde známý mě napsal že mu nabízí ty samé vázy které má prý po jednom.Poslal mě číslo a snažila jsem se sním spojit jednou to vzal a ihned položil.Zvednuti telefonu bylo 14dni od zaplacené částky večer se vymlouval že měl tel v opravné že rozbitý displej a psal z jiného čísla 731 466 730 tel vyzváni a po chvilce se ozve že je nedostupný toto číslo pan nebere vůbec.Takze se pánovi zaplatilo 7000kc za 4.kusy vaz a ani peníze a ani vázy do dneška nemáme a s panem se nedá domluvit či nějak spojit
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 23. 05. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Miroslav Micka k bankovnímu účtu: 2427327028/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.