Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodávám věc na bazoši, ozve se na wtsp věrohodná osoba. Že je z Hradce Králové a že pošle kurýra. To bylo večer. Komunikuje prakticky ihned. Působí velice věrohodně. Ráno píše že provede platbu. Pak mi přijde odkaz, který vypadá jako čeká pošta. Jsou tam údaje o člověku co mi posílá úhradu. Potvdite přijetí peněz a vyskočí na Vás brána pro vypsání čísla karty a kódu pro platbu. To my přišlo divné. Platbu jsem neprovedla. Už mi přišla zpráva, že nedošlo k potvrzení úhrady. Stačila jsem se na české poště a tam mi řekli, že je to podvod. Pak jsem mrkla na net a zjistila si údaje o tomto tel. čísle. Napsala jsem dotyčné zprávu, že se jedná o podvod a že nic nepotvrdím a ať už mě nekontaktuje. Chtěla jsem rozkliknout odkaz pro platbu a už je stažený pryč. Dejte si prosím pozor🙏
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.