Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Mal som inzerát na bazoši,že kúpim kladkovú kuš. Pomerne rýchlo sa mi z uvedeného čísla ozvali na WhatsApp,že má pán na predaj. Chcel zálohu,ktorú som odoslal. A pán tvrdil, že obratom tovar odošle. A teraz je nedostupný a ani nekomunikuje. Podám trestné oznámenie. Pokiaľ je nás viac bolo by dobré sa spojiť.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Martin 1. 06. 2023

Nadaný podvodník z Bazoše. Ozve se rychle a jde hbitě po lidech co chcou něco koupit a nabízí daný (zřejmě jakýkoliv libovolný) předmět za celkem dobrou cenu, tudíž je těžké odolat. Bohužel jsem mu taky naletěl a v dobré vůli zaplatil předem. Co už :) Však ono se mu to časem vymstí.... U mě řádil pod dúmlsným pseudonymem "hledambotu@gmail.com"


user picture
Martin 1. 06. 2023

přidal/a email: hledambotu@gmail.com


user picture
Michal 1. 06. 2023

Dneska mi tenhle zmrdeček zkoušel prodat výčepní kohouty za 3t., díky tomuto webu jsem nenaletěl. Místo peněz jsem mu na email hledambotu@gmail.com poslal odkaz na tuto diskuzi a najednou umlkl.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.