Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Sám se nabídl že má zboží které sháním. Fotky stažený z internetu. Jediný co ho zajímá je kolik mu pošlu předem na účet. Dokonce poslal i foto nějaké cizí občanky. Zboží žádný nemá. Poslal jsem mu schválně 1 korunu a pěknou zprávu pro příjemce. A hned přestal komunikovat. Je to podvodník. Další Bazos šmejd.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 26. 05. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Václav Budín k bankovnímu účtu: 323824637/0300


user picture
Jiří Folta 31. 05. 2023

Poptával jsem volant na Fork Mustang, pán mi ho ochotně nabídnul. dále mi nabídnul další díly na mé vysněné auto a bohužel mám jen odeslané peníze. Mě se prezentoval jako Karel Dlouhý. Celkem jsem mu poslal 4000,- Když jsem chtěl další fotky, tak ze mě tahal jen peníze což mě zastavilo... Doporučuji se tomuto hajzlovi vyhnout.


user picture
Ivan S. 5. 06. 2023

Je to Petr Budín a aktuálně je proti němu vedeno trestní řízení a čeká ho soud - je tam zhruba 900 poškozených a škoda cca. 400 tisíc. Dlouhodobě ho tady sledujeme na podvodu č. 38.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.