Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupoval jsem lístky na zápas AC Sparta vs Plzeň na bazoši. Napsal ze začátku že mu pán odřeknul rezervaci a že je tedy má. Nejprve on poslal lístky poté jsem až já poslal peníze, ale když mu kamarád druhý den napsal jestli ty lístky ještě má tak napsal úplně to samé co mě, takže mi to začalo připadat dost divné. Poté jsem začal studovat jak vypadají pravé a jak vypadají vstupenky co mi poslal on. Písmo nebylo tučné. Když jsem s ním chtěl navázat komunikaci tak už neodpověděl a tel. číslo taky nebere (myslím si že je to předplacená karta).
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 26. 05. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Josef Bittner k bankovnímu účtu: 2539434012/3030


user picture
Kateřina 2. 06. 2023

Úplně stejně uvedený majitel účtu podvedl i mého syna, prodal mu neplatnou vstupenku na stejný fotbalový zápas.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.