Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Koupila jsem od paní na Bazoš.cz knihy (je tam pod jménem Dana, na sbazar.cz jsem ji pak dohledala jako Danako 1). Paní odpovídala na maily, do zaslaní peněz. Již se neozývá. Psala spisovně, nijak podezřele, tudíž asi žádný blbec to nebude. Během dneška jí psal hodnocení pán se stejnou zkušeností, uvedla stejné číslo účtu. Uvedené tel. čísla neexistují. Číslo účtu, na který chtěla zaslat peníze, je vedený na jméno Denisa Kubičková. Mám stejnou banku, tudíž se mi příjemce zobrazil. Zkusím řešit nejprve s bankou, případně podám trestní oznámení.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
David 21. 09. 2021

přidal číslo a místo tresního oznámení: 637 - Praha, 403,-


user picture
Tereza 14. 11. 2021

přidal/a číslo účtu: 293953840/0300, telefonní číslo: 606395920, email: [email protected]

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.