Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Borec reagoval na prodej kočárku, když jsem mu napsal, že chci zaplatit hotově a musí si přijet, tak už se neozval
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nabízela jsem na bazosi latkove pleny. Ozval se mi na whatsapp Brant z Rakouska. Měl zájem. Chtěl moje bankovní údaje,aby mi mohl zaplatit. Na email mi přišlo z adresy která se tvářila jako od paypal,že zaplatil i za dopravu, že to musím zaplatit taky,a že mi to potom pošlou na účet.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Iva 5. 10. 2021

Podáno dnes TO -paní toho má hodně -PODVODVODŮ -účtů ,jmen ,emailů .Pozor obchoduje všude .SIMONE PECINOVSkÁ .


user picture
Anna 7. 10. 2021

Dnes to na mě zkoušel taky, postup stejný jak výše popsané, když jsem odmítla hrát jeho hru, začal psát velkými písmeny a snažil se mě dotlačit k tomu tu částku zaplatit, ale neuspěl.


user picture
David 8. 10. 2021

přidal/a telefonní číslo: +436703061388


user picture
David 8. 10. 2021

přidal/a variabilní symbol: Borec reagoval na prodej kočárku, když jsem mu napsal, že chci zaplatit hotově a musí si přijet, tak už se neozval, telefonní číslo: +436703061388


user picture
Eliška 16. 10. 2021

Dneska mi taky napsal pres Whatsapp Brant z Rakouska, reaguje na prodej kocarku - inzerat na bazosi chce po me cislo uctu, nazev uctu, adresu, ze mi posle penize na ucet a pak posle kuryra pro balicek. Cislo se mi zobrazuje takto: 43 670 3061388


user picture
Kamila 24. 10. 2021

Také stejný postup. Napsala jsem, že od nej nic nechci a zablokovala


user picture
Michal 28. 10. 2021

To samé reagoval na inzerát na bazosi a chce dopravu zaplatit a pak se celá částka příčte na účet, cislo sedí jméno taky

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.