Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý den, tak jsem také naletěl. Naštěstí mě to bylo podezřelé a poslal jsem jen 200kč na poštovné. Ten podvodník inzeroval revmaplech a kryt řetězu na Jawettu. Ceny mě byly podezřelé nízké, ale né všichni chtějí vydělávat. Telefon nezadal, jen nějaké číslice. Inzeráty hned po prvním kontaktu smazal. Nestihl jsem ho uložit. Inzerátu na bazos.cz "Inzerát 142119650: Revmaplech jawetta (nový). Úplně nový uloženkový revmaplech na jawettu. Nikdy ještě nebyl namontován." Po odeslání částky už nekomunikoval. Doufám, že už konečně toho podvodníka někdo dostane. Tak se přeci lidé nemohou okrádát.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Marek 28. 09. 2021

zajedte na policii to nahlasit at to ma co nejvic... kdyz to bude pres 10 000kc je to jiz tresni cin


user picture
Stanislav Hejl 5. 10. 2021

Také jsem se nachytal,poslal jsem mu 1700,-,bohužel....Na revmaplech. Neodpovídá..

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.