Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pan se snažil nechat poslat kočárek přes zásilkovnu i když balíky rozměru kočárku nepřijímají. Píše přes WhatsApp s obrázkem ženy. Již zde měl záznam o obdobném pokusu o podvod, proto už jsem mu neodepsal a hlásím další případ podvodného jednání.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Radka 17. 10. 2021

přidal/a telefonní číslo: 722064367


user picture
Radka 17. 10. 2021

Jedná se skutečně o podvodníka s telefonním čísle 722064367, který chce s Vás prostřednictvím zabezpečené transakce vylákat peníze. Osloví Vás přes Whatsapp. Nejprve píše jako muž z Hradce Králové a pak jako žena z Hradce Králové. Pošle odkaz, kde máte zadat veškeré informace o Vaší platební kartě, takže si dejte velký pozor. Ráda se připojím k trestnímu oznámení.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.