Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý den, bohužel patřím k dalším lidem, kteří naletěli podvodníkovi. Inzerát na prodej PS4 s hrami za 3.500,- Účet šmejda: 3133045193/0800 email v inzerátu: [email protected] Příští týden podávám trestní oznámení na PCR. Budu rád, pokud mi poškození pošlou kontaktní údaje a případné čísla spisů trestních oznámení, které bych mohl kompletně předat na Policii. Můj kontakt: [email protected] Děkuji a věřím, že si ho karma najde. Dušan P.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Michaela 8. 12. 2020

Zdravým máte fotku inzerátu?člověk může používat víc emailu a úctu sestra teď také naletěla 5000kc na PS 4 třeba to bude stejný inzerát..můj email je [email protected] dekuji


user picture
Michal 8. 12. 2020

Muj kontakt také jsem byl podveden touhle osobou Neváhej mě kontaktovat rad poskytnu informace [email protected]


user picture
Petr 12. 12. 2020

https://pc.bazos.cz/inzerat/128997013/xbox-one-s-1tb-jako-novy.php> také se tam brzo přidám. můžeme to řešit na policii hromadně . [email protected] Prodám Xbox One S 1T, vč. 2 ovladačů, nabíječky a her, viz foto a již nainstalovaných her UFC 3, Cuphead, Star Wars Jedi: Fallen Order, Lego Dimensions Set. ufo_


user picture
Admin 18. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Petr Karták k bankovnímu účtu: 3133045193/0800

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.