Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý den, no takže takto, je to dost komplikované: Zloděj či zlodějka si mění jména a čísla účtů: Jména pod kterými vystupoval(a) jsou Ing.Hedvika Zahradníková, Ing. Alena Vitásková, Alena Hánovská, Alena Strnková + možná další, fiktivní adresa: Bazar Pod Viaduktem Nákladní 193/9 Karlovy Vary 360 05 čísla účtů: + možná další Zloděj či zlodějka se fiktivně vydává za Bazar pod Viaduktem (mnoho lidí si zkontroluje, že Bazar pod Viaduktem) skutečně existuje a pošlou peníze, skutečný Bazar pod Viaduktem s tím ale nemá nic společného. Uvádějí podvodné jednání i na svých webových stránkách. Zloděj či zlodějka nabízí zboží typu: směs lega, elektrické autíčko, notebook, horská kola, mobil Iphone7 komunikuje jen do doby než pošlete peníze. Případy na policii ČR bohužel nešli spojit, protože policie mohla řešit jen jejich místní působnost, od minulého týdne by se to mělo řešit komplexně pod hospodářskou policií v Chomutově. Hezký večer,
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Květoslav Dokoupil 26. 04. 2021

Podal jsem take trestni oznameni ale neschopnost policie je bezmezna. Vystopoval jsem toho darebaka z ke jmenu LUKÁŠ FARKAŠ to by snad melo byt prave jmeno podvodnika. Napsal jsem mu ze jsem podal trestni oznameni ale poslal me do aha a dela si z toho legraci. No bodejt ne kdyz mame takovou ploicii. Je potreba ho najit a spocitat mu to.


user picture
Květoslav Dokoupil 26. 04. 2021

Jo hlavne Sbazar s tim take nehodla nic delat. Dokonce lidem kteri na nej upozornili, byl zablokovan ucet.. Demagogie


user picture
pepa 2. 03. 2022

Nevíte co je s tím zlodějem? Dlooouho nic jestli už nesedí....

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.