Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Prodej pocitace-po uhrazeni postovneho na ucet si pán profil na facebooku smazal
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Michal Kotlík 14. 08. 2023

Prodej herního volantu k PC. Po platbe predem bez reakce.


user picture
Pavel 17. 08. 2023

Prodej volantu Logitech g29 k PS4. Uhrazena mnou záloha na poslání volantu, poté již nereaguje na nic. Telefoní kontakt uveden "schválně" chybně (10 čísel místo 9)


user picture
Pavel 17. 08. 2023

přidal/a email: [email protected]


user picture
Radim 1. 11. 2023

Došel mi e-mail s uvedeným číslem účtu pro platbu předem 4116904093/0800. Dle zdejších reakcí jsem raději nic neposlal. Jedná se o prodej volantu k Logitech g29 k PS4.


user picture
Jan 5. 11. 2023

Pozor, je na Bazoši pod jménem Václav Pohořaly. Málem jsem mu naletěl taky použil stejné číslo účtu 4116904093/0800. byla klika že mě účet nedovoli okamžité připsání částky na jeho účet.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.