Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
8.10.2021 mi nabídl učebníci, chtěla jsem fotky, ale stále chtěl rychle zaplatit, pak mi poslal fotku staženou z webu, nakonec druhý den už se mnou chatoval pod jménem Petr Petr, předtím to byl Pavel Šiška, teď mi tvrdí, že nemůže poslat fotky, že není doma, již jsem byla podvedena, proto jsem hned poznala, že je to také podvodník, peníze jsem naštěstí neposlala, ale chtěl mne podvést, nejen že změnil jméno, ale poslal mi i 2.účet:170981083/0800, když jsem se ho ptala proč se jmenuje jinak a proč mi posílá jiný 2.účet, neodpověděl a hlavně stále opakoval, že mám zaplatit hned a rychlou platnou.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:

Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jana Kolmanová 9. 10. 2021

přidal číslo a místo hromadného trestního oznámení: 266688889999 - Galanta - Kačice, 0,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.