Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Podvodnik, na sbazaru a bazos.cz. dejte si pozor!!!!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Dennis 13. 10. 2021

Dobrý den, dnes jsem také zjistil, že se na tento bankovní účet, vyskytuje nelegální činnost, podvod . Vydávají se za paní Danu Vítůvovou, paní o zneužití její identity již ví, a věc předá policii ČR.


user picture
Eliška 15. 10. 2021

Dobrý den přesně na tohle jméno jsem byla 13.10 povedená jednalo se o koupi telefonu


user picture
Miluse 18. 10. 2021

Taky posláno 5000 kc za telefon....podavame trestni oznameni


user picture
Ján 19. 10. 2021

Dobrý deň, taktiež som bol podvedený na toto číslo účtu vo výške 4000kč. Riešil to už niekto s políciou? Pani Eliška, mohli by sme sa prosím skontaktovať, aby to polícia začala brať vážnejšie? Vopred ďakujem.


user picture
Eliška 19. 10. 2021

Dobrý den určitě napište mi číslo a určitě vám hned zavolám


user picture
Ján 19. 10. 2021

Pani Eliška, nechcem tu zverejňovať moje osobné telefónne číslo, preto som si zriadil pre tento prípad mail [email protected] , ozvite sa mi prosím na tento mail a potom sa možeme skontaktovať telefonicky. Ďakujem.


user picture
Miloslav 19. 10. 2021

Na Bazos.cz jsem koupil konzoli N-Switch. Komunikace probíhala standardně e-mailem. Fotografie při ověřování byly originál - ne zkopírované někde z netu, telefonní číslo existuje, paní existuje - ale identita p. Dana Vítůvová je ukradená. Po zaplacení částky přestal/la podvodník/podvodnice komunikovat. Ještě jsem zkusil požádat o vrácení částky formou převodu 1,- Kč na účet s žádostí o vrácení - bez reakce.


user picture
Miloslav 22. 10. 2021

Pokračování předešlého komentáře: Jak jsem již psal, poslal jsem na uvedený účet 1,- Kč se zprávou. Dnes mi banka 1,- Kč vrátila s tím, že uvedený účet již neexistuje. Poslal jsem tedy na PČR elektronicky trestní oznámení.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.