Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Tak já budu možná první u koho začal pan "Vanička" krást - 24.7.2021 V mém případě se jmenuje jinak - paní Dalíková - číslo účtu ale sedí Inzerát byl na grafickou kartu Asus Strix GTX 1080Ti (8499Kč) případné osobní převzetí (Cheb) Celkem rozumná a vstřícná komunikace (asi 4 e-maily), po zaplacení zálohy 500Kč za poštovné na dobírku na účet předem, od té doby nulová komunikace a cca za 12h inzerát smazán Pokud se Vás více připojí k podání trestního oznámení, klidně se připojím také. Libor
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jan Záluský 11. 10. 2021

Kontaktujte me, prosim.


user picture
Lubomír Bulej 3. 11. 2021

Dobry den, mam podobnou zkusenost, cislo uctu je jine, ale predmet prodeje velmi podobny, vcetne rozumne a vstricna komunikace. Muze to byt shoda nahod, ale kdo vi... Muj pripad c. 782, jiny c. 736 a vas c. 707.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.