Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Petr Budín, na facebooku vystupující jako Dalibor Koukal se ozval na můj inzerát poptávajícího knihu. Většinou jsem velmi opatrná, a peníze předem neposílám, ale zde mi nějak selhal úsudek. Tvrdil že při okamžité platbě knihu ihned podá v zasilkovně. Po odeslání peněz jsem zjistila o jakého podvodníka se jedná. Knihu nemám, peníze také ne, a podvodník nekomunikuje. Petr Budín, Protivín. Nejspíše ulice Boženy Němcové.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:

Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Martina Vinklerová 5. 12. 2022

přidal číslo a místo hromadného trestního oznámení: KRPA-157300-195/TČ-2022-001418-IK - PRAHA 4, 1199,-


user picture
Martina 5. 12. 2022

Pán vystupoval podobně jen se představil jako PAVLATA František číslo účtu 0170981083/0600, chtěl mi prodat přistýlku Dormeo. Stalo se 20.02.2022


user picture
Tereza 5. 12. 2022

Kam se poděly všechny předchozí komentáře? Z té stovky co tu byla už vidím jenom dva..

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.