Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Také jsem prodávala zboží na Bazoši a ozval se mi někdo z tohohle čisla na whats app, že si pro zboží pošle kuryra. Poslal mi odkaz ze stránek České pošty k zadání karty, že ihned poté mi budou peníze připsány na účet a druhý den si pošle kurýra. Reagoval na inzerát ihned, zprávy posílal bez gramatických chyb, naprosto spisovnou češtinou. Vystupoval pod jménem Roman, adresa Roudničská 730, Hradec Králové, jméno Monika Konečná. Ve zprávách přesně popsal, jak transakce bude probíhat, jaké sms kódy přijdou a co kam se musí zadat. Pozor, dávejte si pozor! Myslím, že i BAZOŠ by s tímto mohl začít něco dělat!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Martina 13. 10. 2021

přidal/a telefonní číslo: 777489001

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.