Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pani Lenka P. prodava na bazos.cz, prijme objednavku, chce predem penize, ale zbozi neposle. Vymlouva se na ruzne veci. Po tom co po ni chcete penize poslat zpet, zase se vymlouva a tak vas taha za nos tydny.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
dp 22. 10. 2021

po priblizne 3 tydnech penize vraceny.


user picture
Kateřina Nováková 9. 11. 2021

D.p.... Jak jste je z ní dostal???


user picture
dp 9. 11. 2021

porad jsem ji volal a rekl, ze jdu na policii podat trestni oznameni. Taky mi to prislo jako zazrak, ze ty penize nakonec vratila ...


user picture
Kateřina Nováková 11. 11. 2021

No já to dělám také,to jsou výmluvy,že se musím smát ,nezbyde mi nic jiného,než jít na PČR,kéž by nás bylo víc a na paní si došláply.


user picture
Markéta 12. 11. 2021

Jsem na tom stejně. Též chci řešit a podat trestní oznámení. Mě obrala o 673Kč. Peníze mi měla poslat včera, nic nepřišlo. V příštím týdnu dojdu osobně na policii.


user picture
Kateřina Nováková 12. 11. 2021

Teď vráceny peníze po měsíci... sláva

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.