Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
inzeroval som na bazos.sk predaj pneumatik a ozval sa mi podvodnik ze ma zaujem a ze poslal peniaze cez sluzbu express kurier slovenskej posty objednal ku mne kuriera ktorý tovar vyzdvzhne. Cez whatsupp poslal link, kde som mal zadat udaje aby mi prisli peniaze za tovar, tzv. overenie transakcie cez ktoru mi mala prist uhrada za tovar. link vyzeral takto https://posta-sk.3dsafe-deal.site/card/1676962397 , dokonca je tam tlacitko podpory, kde podvodnik odpoveda a snaži sa ludi presvedčit že transakcia je bezpečná. Overenie vyzadovalo vsetky udaje o karte, vratane CVV kodu. Dajte pozor na špinavcov!!!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Peter 18. 10. 2021

Podobná skúsenosť. Mňa kontaktovali z čísla +420724886727, odoslaný link som nakoniec ani neotváral.


user picture
Lucie 18. 10. 2021

Mam stejnou zkusenost, podvodnik se ohani dopravni spolecnosti, chce cislo karty, zasila link s chatem, kde komunikuje. bohuzel jsem naletela a rada bych resila trestni oznameni. Cekam na cislo uctu, kam jsem penize poslala.


user picture
Eva 20. 10. 2021

přidal/a telefonní číslo: +40728473961

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.